LT3060MPTS8-3.3#TRMPBF on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Analog Devices Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TSOT-23-8
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
LT3060MPTS8-3.3#TRMPBF
DigiKeyn tuotenumero
LT3060MPTS8-3.3#TRMPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LT3060MPTS8-3.3#TRMPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
LT3060MPTS8-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT3060MPTS8-3.3#TRMPBF
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT-23-8
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LT3060MPTS8-3.3#TRMPBF -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
80 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
4 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
70dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Pehmeä startti
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Regulaattorien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (maks.)
45V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-8, litteä, TSOT-23-8
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-8
Jännitehäviö (maks.)
0,51V @ 100mA