LT1965EMS8E-1.5#PBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1965EMS8E-1.5#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1965EMS8E-1.5#PBF
Kuvaus
IC REG LIN 1.5V 1.1A 8-MSOP-EP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,1A 8-MSOP-EP
EDA/CAD-mallit
LT1965EMS8E-1.5#PBF -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
1.1 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
40 mA
Pakkaustapa
Putki
PSRR
75dB (120Hz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys) avoin juotoskohta
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,5V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP-EP
Jännitehäviö (maks.)
0,49V @ 1,1A