LT1962EMS8-3.3#PBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LT1962EMS8-3.3#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1962EMS8-3.3#PBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 300MA 8-MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA 8-MSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LT1962EMS8-3.3#PBF -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
PSRR
65dB (120Hz)
Pakkaustapa
Putki
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Tulojännite (maks.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,43V @ 300mA