LT1790ACS6-3.3#TRMPBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
LT1790ACS6-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1790ACS6-3.3#TRMPBF
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.05% TSOT23-6
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,05% TSOT-23-6
EDA/CAD-mallit
LT1790ACS6-3.3#TRMPBF -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
50µVp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kohina - 10Hz – 10kHz
67µVrms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännite - tulo
3,8V – 18V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
80µA
Referenssityyppi
Sarja
Toimintalämpötila
0°C – 70°C (TA)
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6, litteä, TSOT-23-6
Lähtövirta
5 mA
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-6
Toleranssi
±0,05%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
10ppm/°C