LT1762EMS8-2.5#TRPBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LT1762EMS8-2.5#TRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-LT1762EMS8-2.5#TRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
505-LT1762EMS8-2.5#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1762EMS8-2.5#TRPBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8-MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 8-MSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LT1762EMS8-2.5#TRPBF -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
PSRR
65dB (120Hz)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Tulojännite (maks.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 150mA