LT1762EMS8-2.5#PBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LT1762EMS8-2.5#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1762EMS8-2.5#PBF
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 150MA 8-MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA 8-MSOP
EDA/CAD-mallit
LT1762EMS8-2.5#PBF -mallit
PSRR
65dB (120Hz)
Pakkaustapa
Putki
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Tulojännite (maks.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,4V @ 150mA