LT1761ES5-3.3#TRMPBF
DigiKeyn tuotenumero
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
505-LT1761ES5-3.3#TRMPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1761ES5-3.3#TRMPBF
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 100MA TSOT-23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 100mA TSOT-23-5
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LT1761ES5-3.3#TRMPBF -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
PSRR
65dB (120Hz)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Tulojännite (maks.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,45V @ 100mA