LT1521CST-3.3#PBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1521CST-3.3#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1521CST-3.3#PBF
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 300MA SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA SOT-223-3
EDA/CAD-mallit
LT1521CST-3.3#PBF -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
25 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Pakkaustapa
Putki
PSRR
58dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännitehäviö (maks.)
0,75V @ 300mA