LT1461CIS8-3.3#PBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1461CIS8-3.3#PBF-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1461CIS8-3.3#PBF
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.08% 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,08% 8-SO
EDA/CAD-mallit
LT1461CIS8-3.3#PBF -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
8ppmp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kohina - 10Hz – 10kHz
9,6ppmrms
Pakkaustapa
Putki
Jännite - tulo
3,8V – 20V
Virta - syöttö
70µA
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Lähtövirta
100 mA
Valmistajan laitepakkaus
8-SO
Toleranssi
±0,08%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
12ppm/°C