LT1129CST-3.3#TRPBF
DigiKeyn tuotenumero
LT1129CST-3.3#TRPBFTR-ND - Rullattu teippi (TR)
LT1129CST-3.3#TRPBFCT-ND - Cut Tape (CT)
LT1129CST-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LT1129CST-3.3#TRPBF
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 700MA SOT-223-3
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 700mA SOT-223-3
EDA/CAD-mallit
LT1129CST-3.3#TRPBF -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
70 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
90 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
64dB (120Hz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
30V
Pakkaus / kotelo
TO-261-4, TO-261AA
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223-3
Jännitehäviö (maks.)
0,7V @ 700mA