ADR1001AEZ
DigiKeyn tuotenumero
505-ADR1001AEZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADR1001AEZ
Kuvaus
IC VREF SERIES 5V 0.25% 20CLCC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Sarja, Upotettu Zener jänniteviite IC ±0,25% 20-CLCC (9x9)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADR1001AEZ -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
36ppm/°C tyypillinen
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
0,6µVp-p
Pakkaustapa
Kaukalo
Jännite - tulo
9V – 36V
Osan tila
Aktiivinen
Virta - syöttö
2,5mA
Referenssityyppi
Sarja, Upotettu Zener
Toimintalämpötila
-40°C – 130°C
Lähdön tyyppi
Kiinteä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
5V
Pakkaus / kotelo
20-CLCC
Lähtövirta
10 mA
Valmistajan laitepakkaus
20-CLCC (9x9)
Toleranssi
±0,25%