ADP7156ACPZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADP7156ACPZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADP7156ACPZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7156ACPZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP7156ACPZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 1.2A 10LFCSP
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,2A 10-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-mallit
ADP7156ACPZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
8 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Digi-Reel®
PSRR
80dB – 60dB (1kHz – 1MHz)
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
10-VFDFN avoin juotoskohta, CSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
10-LFCSP-WD (3x3)
Jännitehäviö (maks.)
0,17V @ 1,2A