ADP7142ACPZN1.8-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADP7142ACPZN1.8-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADP7142ACPZN1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP7142ACPZN1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP7142ACPZN1.8-R7
Kuvaus
IC REG LIN 1.8V 200MA 6-LFCSP-UD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADP7142ACPZN1.8-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
140 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
320 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Pehmeä startti
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
6-UDFN avoin juotoskohta, CSP
Tulojännite (maks.)
40V
Valmistajan laitepakkaus
6-LFCSP-UD (2x2)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V