ADP7112ACBZ-2.5-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP7112ACBZ-2.5-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP7112ACBZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP7112ACBZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP7112ACBZ-2.5-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 200MA 6-WLCSP
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
EDA/CAD-mallit
ADP7112ACBZ-2.5-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
140 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
320 µA
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Pehmeä startti
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
6-XFBGA, WLCSP
Tulojännite (maks.)
20V
Valmistajan laitepakkaus
6-WLCSP (0,95x1,16)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V