ADP7112ACBZ-1.2-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP7112ACBZ-1.2-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP7112ACBZ-1.2-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP7112ACBZ-1.2-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP7112ACBZ-1.2-R7
Kuvaus
IC REG LIN POS ADJ 200MA 6-WLCSP
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Säädettävä (kiinteä) 1 Lähtö 200mA 6-WLCSP (0,95x1,16)
EDA/CAD-mallit
ADP7112ACBZ-1.2-R7 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
140 µA
Virta - syöttö (maks.)
320 µA
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Pehmeä startti
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
20V
Pakkaus / kotelo
6-XFBGA, WLCSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,2V