ADP3335ACPZ-2.5-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP3335ACPZ-2.5-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP3335ACPZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP3335ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP3335ACPZ-2.5-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 2.5V 500MA 8-LFCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA 8-LFCSP (3x3)
EDA/CAD-mallit
ADP3335ACPZ-2.5-R7 -mallit
Virta - lepovirta (Iq)
110 µA
Sarja
Virta - syöttö (maks.)
10 mA
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Sammutus
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Pakkaus / kotelo
8-WFDFN avoin juotoskohta, CSP
Tulojännite (maks.)
12V
Valmistajan laitepakkaus
8-LFCSP (3x3)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Päätuotenumero
Jännitehäviö (maks.)
0,37V @ 500mA