ADP2164ACPZ-1.8-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP2164ACPZ-1.8-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP2164ACPZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP2164ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP2164ACPZ-1.8-R7
Kuvaus
IC REG BUCK 1.8V 4A 16LFCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 1,8V 1 Lähtö 4A 16-WQFN avoin juotoskohta, CSP
EDA/CAD-mallit
ADP2164ACPZ-1.8-R7 -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
6,5V
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
500kHz – 1,4MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Topologia
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
16-LFCSP (4x4)
Tulojännite (min.)
2,7V