ADP1754ACPZ-1.1-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADP1754ACPZ-1.1-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADP1754ACPZ-1.1-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP1754ACPZ-1.1-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP1754ACPZ-1.1-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 1.1V 1.2A 16-LFCSP
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 1,2A 16-LFCSP (4x4)
EDA/CAD-mallit
ADP1754ACPZ-1.1-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
800 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
1.4 mA
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Napaisuudenvaihto, Alijännitelukitus (UVLO)
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
16-WQFN avoin juotoskohta, CSP
Tulojännite (maks.)
3,6V
Valmistajan laitepakkaus
16-LFCSP (4x4)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,1V