ADP1712AUJZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP1712AUJZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP1712AUJZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP1712AUJZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP1712AUJZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT-23-5
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA TSOT-23-5
EDA/CAD-mallit
ADP1712AUJZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
70 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
420 µA
Digi-Reel®
PSRR
65dB (1kHz)
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Pehmeä startti
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Alijännitelukitus (UVLO)
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,27V @ 300mA