ADP1614ACPZ-1.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP1614ACPZ-1.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP1614ACPZ-1.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP1614ACPZ-1.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP1614ACPZ-1.3-R7
Kuvaus
IC REG BOOST ADJ 4A 10LFCSP
Tarkka kuvaus
Vahvistus Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 2,5V 1 Lähtö 4A (kytkin) 10-VFDFN avoin juotoskohta, CSP
EDA/CAD-mallit
ADP1614ACPZ-1.3-R7 -mallit
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
20V
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
1,3MHz
Aihealue
Jännitteenkorotus
Synkroninen tasasuuntaaja
No
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Topologia
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
10-LFCSP-WD (3x3)
Tulojännite (min.)
2,5V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
5,5V