ADP151ACPZ-1.8-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADP151ACPZ-1.8-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADP151ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP151ACPZ-1.8-R7
Kuvaus
IC REG LIN 1.8V 200MA 6-LFCSP-UD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 6-LFCSP-UD (2x2)
EDA/CAD-mallit
ADP151ACPZ-1.8-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
20 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
350 µA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
6-UDFN avoin juotoskohta, CSP
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
6-LFCSP-UD (2x2)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V