ADP151ACBZ-3.3-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP151ACBZ-3.3-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP151ACBZ-3.3-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP151ACBZ-3.3-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP151ACBZ-3.3-R7
Kuvaus
IC REG LINEAR 3.3V 200MA 4-WLCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 200mA 4-WLCSP (0,76x0,76)
EDA/CAD-mallit
ADP151ACBZ-3.3-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
20 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
350 µA
Digi-Reel®
PSRR
70dB – 55dB (10kHz – 100kHz)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
4-WFBGA, WLCSP
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
4-WLCSP (0,76x0,76)
Jännitehäviö (maks.)
0,2V @ 200mA