ADP150AUJZ-2.8-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADP150AUJZ-2.8-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADP150AUJZ-2.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADP150AUJZ-2.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADP150AUJZ-2.8-R7
Kuvaus
IC REG LIN 2.8V 150MA TSOT-23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 150mA TSOT-23-5
EDA/CAD-mallit
ADP150AUJZ-2.8-R7 -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
Virta - lepovirta (Iq)
22 µA
Virta - syöttö (maks.)
320 µA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,8V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,16V @ 150mA