ADM7154ACPZ-2.5-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADM7154ACPZ-2.5-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADM7154ACPZ-2.5-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADM7154ACPZ-2.5-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADM7154ACPZ-2.5-R7
Kuvaus
IC REG LIN 2.5V 600MA 8-LFCSP-WD
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 600mA 8-LFCSP-WD (3x3)
EDA/CAD-mallit
ADM7154ACPZ-2.5-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
7 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
10 mA
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaus / kotelo
8-WFDFN avoin juotoskohta, CSP
Tulojännite (maks.)
5,5V
Valmistajan laitepakkaus
8-LFCSP-WD (3x3)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V