ADM7150ACPZ-1.8-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADM7150ACPZ-1.8-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADM7150ACPZ-1.8-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADM7150ACPZ-1.8-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADM7150ACPZ-1.8-R7
Kuvaus
IC REG LIN 1.8V 800MA 8-LFCSP-WD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 800mA 8-LFCSP-WD (3x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADM7150ACPZ-1.8-R7 -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
7 mA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
12 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto
Osan tila
Aktiivinen
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön konfiguraatio
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Lähdön tyyppi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Regulaattorien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
8-WFDFN avoin juotoskohta, CSP
Tulojännite (maks.)
16V
Valmistajan laitepakkaus
8-LFCSP-WD (3x3)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
1,8V