ADG1606BRUZ on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Varastossa: 964
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 4 618
Tekniset tiedot
Vishay Siliconix
Varastossa: 2 486
Varastossa: 287
1 piirin mikropiirikytkin 16:1 5Ohm 28-TSSOP
ADG1606BRUZ
DigiKeyn tuotenumero
505-ADG1606BRUZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADG1606BRUZ
Kuvaus
IC MUX 16:1 5OHM 28TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
ADG1606BRUZ -mallit
Kategoria
-3 db:n kaistanleveys
22MHz
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Latausinjektio
33pC
Pakkaustapa
Putki
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
18pF, 240pF
Osan tila
Aktiivinen
Virta - vuoto (IS(off)) (maks.)
150pA
Multiplekseri/demultiplekseripiiri
16:1
Ylikuuluminen
-62dB @ 1MHz
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Päästötilan resistanssi (maks.)
5Ohm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavien välinen sovitus (ΔRon)
200mOhm
Pakkaus / kotelo
28-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
3,3V – 16V
Valmistajan laitepakkaus
28-TSSOP
Jännite - syöttö, kaksinkertainen (V±)
±3,3V – 8V