ADG1409SRUZ-EP
DigiKeyn tuotenumero
ADG1409SRUZ-EP-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADG1409SRUZ-EP
Kuvaus
IC SWITCH SP4TX2 4.7OHM 16TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 piirin mikropiirikytkin 4:1 4,7Ohm 16-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADG1409SRUZ-EP -mallit
Kategoria
Kytkemisaika (päälle, pois) (maks.)
120ns, 120ns
Valmistaja
Analog Devices Inc.
-3 db:n kaistanleveys
115MHz
Pakkaustapa
Putki
Latausinjektio
-50pC
Osan tila
Aktiivinen
Kanavan kapasitanssi (CS(off), CD(off))
14pF, 40pF
Kytkinpiiri
SP4T
Virta - vuoto (IS(off)) (maks.)
200pA
Multiplekseri/demultiplekseripiiri
4:1
Ylikuuluminen
-70dB @ 1MHz
Piirien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Päästötilan resistanssi (maks.)
4,7Ohm
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kanavien välinen sovitus (ΔRon)
200mOhm (tyyp.)
Pakkaus / kotelo
16-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Jännite - syöttö, yksinkertainen (V+)
5V – 16,5V
Valmistajan laitepakkaus
16-TSSOP
Jännite - syöttö, kaksinkertainen (V±)
±4,5V – 16,5V