ADF4002BRUZ
DigiKeyn tuotenumero
505-ADF4002BRUZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADF4002BRUZ
Kuvaus
IC CLK/FREQ SYNTH 16TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector IC 400MHz 1 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADF4002BRUZ -mallit
Kategoria
Suhde - tulo:lähtö
2:1
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Differentiaalinen - tulo:lähtö
Kyllä/ei
Pakkaustapa
Putki
Taajuus - maks.
400MHz
Osan tila
Aktiivinen
Jakaja/kertoja
Kyllä/ei
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Syöttöjännite
2,7V – 3,3V
Tyyppi
Kello-/taajuussyntetisoija (RF), Vaiheilmaisin
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
PLL
Kyllä ohituksella
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Syöte
CMOS, TTL
Pakkaus / kotelo
16-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)