ADF4002BCPZ-RL
DigiKeyn tuotenumero
505-ADF4002BCPZ-RLTR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADF4002BCPZ-RLCT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADF4002BCPZ-RLDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADF4002BCPZ-RL
Kuvaus
IC CLK/FREQ SYNTH 20LFCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Clock/Frequency Synthesizer (RF), Phase Detector IC 400MHz 1 20-WFQFN Exposed Pad, CSP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ADF4002BCPZ-RL -mallit
Kategoria
Suhde - tulo:lähtö
2:1
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Differentiaalinen - tulo:lähtö
Kyllä/ei
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - maks.
400MHz
Osan tila
Aktiivinen
Jakaja/kertoja
Kyllä/ei
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Syöttöjännite
2,7V – 3,3V
Tyyppi
Kello-/taajuussyntetisoija (RF), Vaiheilmaisin
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C