ADA4610-2ARZ-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADA4610-2ARZ-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADA4610-2ARZ-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADA4610-2ARZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADA4610-2ARZ-R7
Kuvaus
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
J-FET Vahvistimet 2 Piiriä Kiskosta kiskoon 8-SOIC
EDA/CAD-mallit
ADA4610-2ARZ-R7 -mallit
Virta - syöttö
1,6mA (x2 kanavaa)
Virta - lähtö/kanava
79 mA
Jännitealue (min.)
10 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
30 V
Piirien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuttumisnopeus
61V/µs
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
16.3 MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
-3 db:n kaistanleveys
9.5 MHz