ADA4610-2ARMZ-R7
DigiKeyn tuotenumero
ADA4610-2ARMZ-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
ADA4610-2ARMZ-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
ADA4610-2ARMZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADA4610-2ARMZ-R7
Kuvaus
IC OPAMP JFET 2 CIRCUIT 8MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
37 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
J-FET Vahvistimet 2 Piiriä Kiskosta kiskoon 8-MSOP
EDA/CAD-mallit
ADA4610-2ARMZ-R7 -mallit
Virta - syöttö
1,6mA (x2 kanavaa)
Virta - lähtö/kanava
79 mA
Jännitealue (min.)
10 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
30 V
Piirien lukumäärä
2
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuttumisnopeus
61V/µs
Pakkaus / kotelo
8-TSSOP, 8-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
16.3 MHz
Valmistajan laitepakkaus
8-MSOP
-3 db:n kaistanleveys
9.5 MHz