ADA4610-1ARJZ-R7
DigiKeyn tuotenumero
505-ADA4610-1ARJZ-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-ADA4610-1ARJZ-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-ADA4610-1ARJZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ADA4610-1ARJZ-R7
Kuvaus
IC OPAMP JFET 1 CIRCUIT SOT23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
J-FET Vahvistimet 1 Piiriä Kiskosta kiskoon SOT-23-5
EDA/CAD-mallit
ADA4610-1ARJZ-R7 -mallit
Virta - syöttö
1,6mA
Virta - lähtö/kanava
79 mA
Jännitealue (min.)
9 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
30 V
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Muuttumisnopeus
61V/µs
Pakkaus / kotelo
SC-74A, SOT-753
Vahvistus-kaistanleveys-tulo
16.3 MHz
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-5
-3 db:n kaistanleveys
9.5 MHz