AD8411AWBRMZ-10
DigiKeyn tuotenumero
505-AD8411AWBRMZ-10-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD8411AWBRMZ-10
Kuvaus
HIGH BW CURR SENSE FOR 48V/12V D
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Virran tunnistus Vahvistimet 1 Piiriä Epäsymmetrinen 10-MSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AD8411AWBRMZ-10 -mallit
Kategoria
Virta - biastulo
178 µA
Valm.
Jännite - tulon offset
200 µV
Pakkaustapa
Putki
Virta - syöttö
7,8mA
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (min.)
2.9 V
Vahvistimen tyyppi
Jännitealue (maks.)
5.5 V
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Lähdön tyyppi
Epäsymmetrinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Muuttumisnopeus
10V/µs
Pakkaus / kotelo
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
-3 db:n kaistanleveys
2.7 MHz