AD8250ARMZ-R7
DigiKeyn tuotenumero
AD8250ARMZ-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
AD8250ARMZ-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
AD8250ARMZ-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD8250ARMZ-R7
Kuvaus
IC INST AMP 1 CIRCUIT 10MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Instrumentaatio Vahvistimet 1 Piiriä Push-Pull 10-MSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AD8250ARMZ-R7 -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Jännite - tulon offset
70 µV
Valm.
Virta - syöttö
4,1mA
Sarja
Virta - lähtö/kanava
37 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Jännitealue (min.)
10 V
Osan tila
Aktiivinen
Jännitealue (maks.)
30 V
Vahvistimen tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Piirien lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Push-Pull
Pakkaus / kotelo
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Muuttumisnopeus
25V/µs
Valmistajan laitepakkaus
10-MSOP
-3 db:n kaistanleveys
10 MHz