AD5270BRMZ-100-RL7
DigiKeyn tuotenumero
AD5270BRMZ-100-RL7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
AD5270BRMZ-100-RL7CT-ND - Cut Tape (CT)
AD5270BRMZ-100-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD5270BRMZ-100-RL7
Kuvaus
IC DIG POT 100K 10-MSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 100k Ohms 1 piiriä 1024 väliottoa SPI Rajapinta 10-MSOP
EDA/CAD-mallit
AD5270BRMZ-100-RL7 -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Haihtumaton
Syöttöjännite
2,7V – 5,5V, ±2,5V – 2,75V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Kaskadinasta
Toleranssi
±1%
Lämpötilakerroin (tyyp.)
5ppm/°C
Konfiguraatio
Reostaatti
Valmistajan laitepakkaus
10-MSOP
Piirien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
10-TFSOP, 10-MSOP (0,118", 3,00mm leveys)
Väliottojen lukumäärä
1024
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C