AD5263BRUZ200
DigiKeyn tuotenumero
AD5263BRUZ200-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD5263BRUZ200
Kuvaus
IC DIG POT 200K 24-TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 200k Ohms 4 piiriä 256 väliottoa I2C, SPI Rajapinta 24-TSSOP
EDA/CAD-mallit
AD5263BRUZ200 -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Katoava
Syöttöjännite
4,5V – 16,5V, ±4,5V – 7,5V
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
Kaskadinasta, Valittava osoite
Toleranssi
±30%
Lämpötilakerroin (tyyp.)
30ppm/°C
Konfiguraatio
Potentiometri
Valmistajan laitepakkaus
24-TSSOP
Piirien lukumäärä
4
Pakkaus / kotelo
24-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Väliottojen lukumäärä
256
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C