AD5246BKSZ10-RL7
DigiKeyn tuotenumero
505-AD5246BKSZ10-RL7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-AD5246BKSZ10-RL7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-AD5246BKSZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD5246BKSZ10-RL7
Kuvaus
IC DIG POT 10K SC-70-6
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 10k Ohms 1 piiriä 128 väliottoa I2C Rajapinta SC-70-6
EDA/CAD-mallit
AD5246BKSZ10-RL7 -mallit
Syöttöjännite
2,7V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±20%
Lämpötilakerroin (tyyp.)
45ppm/°C
Valmistajan laitepakkaus
SC-70-6
Konfiguraatio
Reostaatti
Pakkaus / kotelo
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C