AD5241BRUZ10-R7
DigiKeyn tuotenumero
AD5241BRUZ10-R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
AD5241BRUZ10-R7CT-ND - Cut Tape (CT)
AD5241BRUZ10-R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD5241BRUZ10-R7
Kuvaus
IC DIG POT 10K 14-TSSOP
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 10k Ohms 1 piiriä 256 väliottoa I2C Rajapinta 14-TSSOP
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AD5241BRUZ10-R7 -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Katoava
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Syöttöjännite
2,7V – 5,5V, ±2,3V – 2,7V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Valittava osoite
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±30%
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Lämpötilakerroin (tyyp.)
30ppm/°C
Kartio
Lineaarinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Konfiguraatio
Potentiometri
Valmistajan laitepakkaus
14-TSSOP
Piirien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
14-TSSOP (0,173", 4,40mm leveys)
Väliottojen lukumäärä
256
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C