AD5141BCPZ10-RL7
DigiKeyn tuotenumero
505-AD5141BCPZ10-RL7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-AD5141BCPZ10-RL7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-AD5141BCPZ10-RL7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD5141BCPZ10-RL7
Kuvaus
IC DIG POT 10K 16-LFCSP
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 10k Ohms 1 piiriä 256 väliottoa I2C, SPI Rajapinta 16-LFCSP (3x3)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AD5141BCPZ10-RL7 -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Haihtumaton
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Syöttöjännite
2,3V – 5,5V, ±2,25V – 2,75V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ominaisuudet
Valittava osoite
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±8%
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Lämpötilakerroin (tyyp.)
35ppm/°C
Kartio
Lineaarinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Konfiguraatio
Potentiometri
Valmistajan laitepakkaus
16-LFCSP (3x3)
Piirien lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
16-WFQFN avoin juotoskohta, CSP
Väliottojen lukumäärä
256
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C