AD5115BCPZ10-500R7
DigiKeyn tuotenumero
AD5115BCPZ10-500R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
AD5115BCPZ10-500R7CT-ND - Cut Tape (CT)
AD5115BCPZ10-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD5115BCPZ10-500R7
Kuvaus
IC DIG POT 10K 8-LFCSP-UD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 10k Ohms 1 piiriä 32 väliottoa Ylös/Alas (U/D, CS) Rajapinta 8-LFCSP-UD (2x2)
EDA/CAD-mallit
AD5115BCPZ10-500R7 -mallit
Syöttöjännite
2,3V – 5,5V
Toleranssi
±8%
Lämpötilakerroin (tyyp.)
35ppm/°C
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C