AD5110BCPZ80-500R7
DigiKeyn tuotenumero
505-AD5110BCPZ80-500R7TR-ND - Rullattu teippi (TR)
505-AD5110BCPZ80-500R7CT-ND - Cut Tape (CT)
505-AD5110BCPZ80-500R7DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
AD5110BCPZ80-500R7
Kuvaus
IC DIG POT 80K 8-LFCSP-UD
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 80k Ohms 1 piiriä 128 väliottoa I2C Rajapinta 8-LFCSP-UD (2x2)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
AD5110BCPZ80-500R7 -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Haihtumaton
Valmistaja
Analog Devices Inc.
Syöttöjännite
1,8V – 5,5V, 2,3V – 5,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toleranssi
±8%
Osan tila
Aktiivinen
Lämpötilakerroin (tyyp.)
35ppm/°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kartio
Lineaarinen
Valmistajan laitepakkaus
8-LFCSP-UD (2x2)
Konfiguraatio
Potentiometri
Pakkaus / kotelo
8-UFDFN avoin juotoskohta, CSP
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C