MAXM17537ALY#T
DigiKeyn tuotenumero
505-MAXM17537ALY#TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAXM17537ALY#T
Kuvaus
DC DC CONVERTER 8-24V
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 8 – 24V 3A 4,5V - 60V Tulo
EDA/CAD-mallit
MAXM17537ALY#T -mallit
Kategoria
Jännite - lähtö 1
Valm.
Virta - lähtö (maks.)
3A
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
29-PowerBLGA-moduuli
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,35" pit. x 0,59" lev. x 0,17" kork. (9,0mm x 15,0mm x 4,4mm)
Tulojännite (min.)
4,5V
Valmistajan laitepakkaus
29-SIP LGA (9x15)
Tulojännite (maks.)
60V