MAX8888EZK33+T
DigiKeyn tuotenumero
MAX8888EZK33+TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MAX8888EZK33+TCT-ND - Cut Tape (CT)
MAX8888EZK33+TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAX8888EZK33+T
Kuvaus
IC REG LIN 3.3V 300MA TSOT-23-5
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 300mA TSOT-23-5
EDA/CAD-mallit
MAX8888EZK33+T -mallit
Kategoria
Virta - lepovirta (Iq)
100 µA
Valm.
Virta - syöttö (maks.)
65 µA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
PSRR
40dB (1kHz)
Osan tila
Aktiivinen
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Virta OK
Lähdön konfiguraatio
Suojausominaisuudet
Ylivirta, Ylikuumeneminen, Oikosulku
Lähdön tyyppi
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C (TA)
Regulaattorien lukumäärä
Tulojännite (maks.)
5,5V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-5, litteä, TSOT-23-5
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
3,3V
Valmistajan laitepakkaus
TSOT-23-5
Jännitehäviö (maks.)
0,15V @ 300mA (tyyp.)