MAX6070BAUT25+T
DigiKeyn tuotenumero
MAX6070BAUT25+TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MAX6070BAUT25+TCT-ND - Cut Tape (CT)
MAX6070BAUT25+TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAX6070BAUT25+T
Kuvaus
IC VREF SERIES 0.08% SOT23-6
Tarkka kuvaus
Sarja jänniteviite IC ±0,08% SOT-23-6
EDA/CAD-mallit
MAX6070BAUT25+T -mallit
Kategoria
Kohina - 0,1Hz – 10Hz
4,8µVp-p
Valmistaja
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Kohina - 10Hz – 10kHz
3µVrms
Jännite - tulo
2,8V – 5,5V
Virta - syöttö
300µA
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
2,5V
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6
Lähtövirta
10 mA
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-6
Toleranssi
±0,08%
Päätuotenumero
Lämpötilakerroin
8ppm/°C