MAX17501AATB+T
DigiKeyn tuotenumero
MAX17501AATB+TTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MAX17501AATB+TCT-ND - Cut Tape (CT)
MAX17501AATB+TDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAX17501AATB+T
Kuvaus
IC REG BUCK 3.3V 500MA 10TDFN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Kiinteä 3,3V 1 Lähtö 500mA 10-WFDFN avoin juotoskohta
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MAX17501AATB+T -mallit
Kategoria
Tulojännite (maks.)
60V
Valm.
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Sarja
Lähtövirta
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Taajuus - kytkentä
600kHz
Osan tila
Aktiivinen
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Aihealue
Jännitteenalennus
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TJ)
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Topologia
Pakkaus / kotelo
Lähdön tyyppi
Valmistajan laitepakkaus
10-TDFN (3x2)
Lähtöjen lukumäärä
1
Päätuotenumero
Tulojännite (min.)
4,5V