MAX15062C12EVKIT#
DigiKeyn tuotenumero
MAX15062C12EVKIT#-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAX15062C12EVKIT#
Kuvaus
EVAL BOARD FOR MAX15062
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MAX15062 Himalaya Tasavirta/tasavirta, Askel alas 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtövirta
300mA
Valmistaja
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Jännite - tulo
14V – 60V
Sarja
Regulaattorin topologia
Paluu
Pakkaustapa
Kotelo
Taajuus - kytkentä
500kHz
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
Tasavirta/tasavirta, Askel alas
Käytetty mikropiiri/osa
MAX15062
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Päätuotenumero
Lähtöjännite
12V