DS1804Z-050+
DigiKeyn tuotenumero
DS1804Z-050+-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DS1804Z-050+
Kuvaus
IC DIG POT 50K 8-SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Digitaaliset potentiometrit 50k Ohms 1 piiriä 100,00 väliottoa Ylös/Alas (U/D, INC, CS) Rajapinta 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DS1804Z-050+ -mallit
Kategoria
Muistin tyyppi
Haihtumaton
Valmistaja
Analog Devices Inc./Maxim Integrated
Syöttöjännite
2,7V – 5,5V
Pakkaustapa
Putki
Toleranssi
±20%
Osan tila
Aktiivinen
Lämpötilakerroin (tyyp.)
750ppm/°C
DigiKey voi ohjelmoida
Ei vahvistettu
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Kartio
Lineaarinen
Valmistajan laitepakkaus
8-SOIC
Konfiguraatio
Potentiometri
Pakkaus / kotelo
8-SOIC (0,154", 3,90mm leveys)
Piirien lukumäärä
1
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C