LUW CRDP-LRLT-HPJR-1-350-R18
DigiKeyn tuotenumero
475-LUWCRDP-LRLT-HPJR-1-350-R18TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LUW CRDP-LRLT-HPJR-1-350-R18
Kuvaus
LED OSLON COOL WHITE 6000K CSDM
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
LED-valaistus OSLON® SSL 150 Horticulture Valkoinen, Viileä 6000K 2,95V 350mA 150° 1212 (3030 metrinen)
Kategoria
Luumenia/wattia virralla - testi
142 lm/W
Valm.
CRI (värintoistoindeksi)
70 (tyyp.)
Sarja
Virta - maks.
1A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Katselukulma
150°
Osan tila
Vanhentunut
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Väri
Pakkaus / kotelo
1212 (3030 metrinen)
CCT (K)
6000K
Valmistajan laitepakkaus
CSDM
Fluksi @ 25°C, virta - testi
147lm (130lm – 164lm)
Koko/mitat
0,118" pit. x 0,118" lev. (3,00mm x 3,00mm)
Virta - testi
350mA
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,062" (1,58mm)
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,95V
Pakkauksen lämpövastus
9,6°C/W