LR E6SF-ABCA-1-1-50-R18-Z
DigiKeyn tuotenumero
475-LRE6SF-ABCA-1-1-ZTR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LRE6SF-ABCA-1-1-ZCT-ND - Cut Tape (CT)
475-LRE6SF-ABCA-1-1-ZDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LR E6SF-ABCA-1-1-50-R18-Z
Kuvaus
LED RED CLEAR 4PLCC SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Punainen 625nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2,15V 4-PLCC
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2,15V
Valm.
Virta - testi
50mA
Sarja
Katselukulma
120°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
633nm
Konfiguraatio
Standardi
Pakkaus / kotelo
4-PLCC
Linssin väri
Väritön
Valmistajan laitepakkaus
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Koko/mitat
3,20mm pit. x 2,80mm lev.
Millikandelaluokitus
Korkeus (maks.)
2,10mm
Linssin malli
Pyöreä, tasainen yläosa
Päätuotenumero
Linssin koko
2,40mm halk.