LO Q976.01-P2R2-25-1-20-R18
DigiKeyn tuotenumero
475-LOQ976.01-P2R2-25-1-20-R18TR-ND - Rullattu teippi (TR)
475-LOQ976.01-P2R2-25-1-20-R18CT-ND - Cut Tape (CT)
475-LOQ976.01-P2R2-25-1-20-R18DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LO Q976.01-P2R2-25-1-20-R18
Kuvaus
LED ORANGE CLEAR 0603 SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Oranssi 606nm LED-ilmaisu - erilliskomponentit 2V 0603 (1608 metrinen)
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (tyyp.)
2V
Valm.
Virta - testi
20mA
Sarja
Katselukulma
140°
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Aallonpituus - vallitseva
Väri
Aallonpituus - huippu
607nm
Linssin väri
Väritön
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Linssin läpinäkyvyys
Kirkas
Valmistajan laitepakkaus
Millikandelaluokitus
Koko/mitat
1,60mm pit. x 0,80mm lev.
Linssin malli
Suorakulma, tasainen yläosa
Korkeus (maks.)
0,75mm
Linssin koko
1,10mm x 0,80mm